Kaseton reklamowy – skuteczna i przykuwająca uwagę promocja

Kasetony to jedna z najczęściej stosowanych form reklamy. Prosta budowa, a zarazem efektowny wygląd oraz przystępna cena stanowią o ich popularności. Kaseton reklamowy, zwłaszcza w wersji podświetlanej, to skuteczny sposób na zwiększenie rozpoznawalności przedsiębiorstwa, nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych.
Jako profesjonalna firma z miasta Poznań, specjalizujemy się w produkcji kasetonów reklamowych jednostronnych, dwustronnych oraz nietypowych na zamówienia indywidualne.

W naszej pracowni w mieście Poznań produkujemy kasetony reklamowe z użyciem:
- profili aluminiowych malowanych proszkowo
- płyt kompozytowych typu Dibond
- płyt z PMMA tzw. Plexi
- oświetlenia LED
- oświetlenia świetlówkami.

Każdy wykonany przez nas kaseton reklamowy stanowi połączenie trwałości, funkcjonalności oraz estetycznego designu, doskonale sprawdzając się zarówno jako zewnętrzna, jak i wewnętrzna forma reklamy. Podświetlane kasetony reklamowe, które projektują nasi specjaliści z miasta Poznań, mogą mieć różne rozmiary oraz kolory, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Atutem każdego kasetonu reklamowego jest wysoka jakość oraz przystępna cena, co czyni te produkty wyjątkowo atrakcyjnymi formami marketingu.

 • Kaseton LED wykonany z Dibonda
  Kaseton LED wykonany z Dibonda
 • Kaseton LED z podświetlanymi literami
  Kaseton LED z podświetlanymi literami
 • Kaseton LED wykonany z Dibonda
  Kaseton LED wykonany z Dibonda
 • Kaseton LED
  Kaseton LED wykonane z płyty Dibond
 • Kasetony LED
  Kasetony LED wykonane z płyty Dibond

Wszelkie prawa zastrzeżone MDM Reklamam